Angličtina pre deti:

Angličtina pre deti: 1malé skupiny 6-10 detí
  • pozitívna motivácia dieťaťa
  • vyučovanie zábavnou formou /deti sa úprimne tešia/
  • učenie sa prostredníctvom prežívania hry
  • pexeso a stolové hry
  • metóda zohľadňujúca psychické a fyzické potreby dieťaťa
  • metóda rozvíjajúca zručnosti a schopnosti dieťaťa
  • zapájanie viacerých zmyslov naraz
  • rýchle striedanie aktivít, ktoré udržiavajú dieťa v strehu a v záujme
  • učebné materialy -Happy Hoppy-/obsahujú texty všetkých piesní aj fonetický prepis jednotlivých slovíčok/
  • CD s 26 tematicky zameranými piesňami i jednoduchým audioslovníčkom, nahovoreným rodeným hovoriacim
  • možnosť si vytvoriť FB skupinu prostredníctvom ktorej budem dopĺňať informácie o angličtine, či už videá alebo piesne.

Milý rodičia,

rada by som Vám zhrnula základné informácie o princípoch, cieľoch a metódach výučby angličtiny.

Model výučby je vybudovaný pomocou detských hier a aktivít, kými sú maľovanie, spievanie či počítanie. Deti sa tak dostávajú do prirodzeného kontaktu s anglickým jazykom a učia sa slovíčka i frázy bez toho, aby si uvedomovali, že si ich osvojujú. Učebné sady a hodiny v skupinách sa vzájomne dopĺňanú a zahrňujú rôzne metódy učenia a vnímania.

Kombinujem jednotlivé formy výučby:

• opakované počúvanie - prirodzený a bezstarostný spôsob prenikania do cudzieho jazyka
  • osobné vedenie, interakcia a rozvíjanie pomocou učiteľa- podporovanie deti a vyzdvihnutie ich vlastností aby si užili hodinu.
  • aktivity, ktoré pomáhajú deťom vnímať učivo všetkými piatimi zmyslami - aktivity ako pohyb a dotyk dovolia deťom pochopiť učivo viac do hĺbky a zároveň je táto forma pre nich zábavnejšia.
  • zážitková formou ktorá ostane navždy v hlávkach našich detí ako napr. ochutnávka jedla
  • prostredníctvom kariet -na každej z kariet je niekoľkoslovný výraz - jednotlivé slová vám tak vďaka nevšedným slovným spojeniam lepšie utkvejú v pamäti.
  • Zapamätanie si celej frázy prostredníctvom vizuálnej predstavy podporia aj názorné farebné ilustrácie

Happy Hoppy I - Farby a čísla

Happy Hoppy II - Vlastnosti a vzťahy

• prostredníctvom spoločenských hier

Pexeso

slovensko-anglické pexeso skvele dopĺňa metodiku výučby anglického jazyka. Táto hra podporuje pamäť, logické uvažovanie a deti ju milujú.

V každom páre pexesa je jedna kartička s farebným obrázkom so slovenským textom a druhá s rovnakým obrázkom s anglickým textom vrátane fonetického prepisu výslovnosti. Obrázky sú zrozumiteľné a pútavé.

Stolové hry

K detstvu neodmysliteľne patria rôzne hry. Je to najjednoduchší a najzábavnejší spôsob, ako získať nové znalosti a vedomosti. Deti pri hre rozvíjajú svoj intelekt, ale aj trpezlivosť, vytrvalosť a pamäť.

Súbor výučbových hier Happy Hoppy ponúka všetkým, ktorí s deťmi pracujú, možnosť kreatívne a zmysluplne využiť čas s nimi strávený. Veď čím viac činností spojených s angličtinou deti vykonávajú, tým rýchlejšie a efektívnejšie sa naučia jazyk.

Texty piesní, slovníček

Jednoduché zvládnutie prvých slovíčok a fráz zaručujú deťom hravé a vhodne zvolené texty piesní. Osemnásť melodických skladieb na audio CD obsahuje viac než sto slov základnej slovnej zásoby. Piesne sprevádzajú veselé ilustrácie. Spoločne pokrývajú dvanásť výučbových tém prispôsobených pre deti, ktoré sa s anglickým jazykom stretávajú prvýkrát v živote. Malý spevník obsahuje názorné obrázky, texty všetkých piesní a nechýba ani fonetický prepis jednotlivých slovíčok.

Teším sa na Vás a želáme Vám veľa úspechov a spokojnosti

S pozdravom Magda J

Platobné podmienky za kurz Anglického jazyka:
2,50 eur / hodina ,platba mesiac vopred. Pri ochorení sa neúčasť na hodine odráta z nasledujúceho mesiaca. Počet deti v skupine 10.                                                                                                      Začiatok kurzu NOVEMBER 5.11.2018/Pondelok                                                                                  7.11.2018/Streda Hodina : v trvaní 45 min                                                                                     1.hodina............................... od 13:30 do 14:15 .

2.hodina............................. od 14:30 do 15:15.
Kniha Happy Buppy je spolu s CD a dá sa dokúpiť za 8,50 eur

Vytvorené: 10. 10. 2018